کافه‌بوک معرفی و پیشنهاد کتاب

کامنت گذاری در کافه‌بوک

کانال تلگرام کافه بوک

کاری که ما در کافه‌بوک انجام می دهیم، معرفی کتاب است. اما همان‌طور که احتمالا درباره فعالیت کافه‌بوک خوانده‌اید، یکی از اهداف ما این است که مخاطب هم نظر و برداشت خود را در مورد کتابی که خوانده‌ است با ما و همه‌ی مخاطبان کافه‌بوک در میان بگذارد. کما اینکه فقط در معرفی‌ سه رمان، کتاب ملت عشق، کتاب جز از کل، کتاب من پیش از تو بیشتر از ۱۵۰ نفر از دوستان نظر خود را ثبت کرده‌اند. ما در پایان هر معرفی کتاب از شما دعوت می‌کنیم تا در مورد آن کتاب صحبت کنید و یا در مطالبی دیگر از شما درخواست می کنیم که کتاب‌ خوب به ما معرفی کنید. اما در این مطلب قصد داریم در مورد کامنت گذاری در سایت کافه‌بوک صحبت کنیم و یک سری مطالب را در مورد کامنت و نحوه کامنت گذاری با هم مرور کنیم.

نحوه کامنت و کامنت گذاری

تعریف کافه بوک از یک کامنت خوب چیست؟

از دیدگاه ما، یک کامنت خوب نظر و عقیده خود شما در مورد کتاب است. اگر شما کتابی را خوانده‌اید با ثبت نظر خود در مورد آن کتاب می‌توانید به همه‌ی کابران کافه بوک در انتخاب کتاب کمک کنید. (هدف اصلی ما در کافه بوک هم کمک به مخاطبان در مورد انتخاب کتاب برای مطالعه است.)

کدام کامنت ها در کافه‌بوک تایید نمی‌شوند؟

  1. تلاش ما در کافه بوک این است که در معرفی‌هایی که انجام می دهیم داستان اصلی کتاب یا اتفاقات مهم کتاب فاش نشود. به همین خاطر دیدگاه هایی که داستان کتاب را فاش کند، تایید نخواهد شد.
  2. کامنت‌ هایی که حاوی توهین یا حمله شدید به شخصی باشند (مانند نویسنده، مترجم، ناشر و…)، تایید نخواهد شد.
  3. کامنت‌ هایی که برای مدیریت سایت نوشته شده است نیز تایید نخواهد شد. (مثلا اگر در یک مطلب اشتباه تایپی وجود داشته باشد و دوستی آن را متذکر شود، اشتباه اصلاح و کامنت حذف خواهد شد.)

کامنت بعد از چه مدت زمانی تایید می‌شود؟

اگر کامنت شما قابل تایید باشد حداکثر ظرف ۲۴ ساعت تایید و در سایت نشان داده خواهد شد.

آیا برای کامنت گذاشتن باید در سایت ثبت‌نام کرد؟

در کافه بوک برای ثبت نظر هیچ گونه سخت گیری از جمله: ثبت‌نام کردن، وارد کردن آدرس ایمیل، تایید آدرس ایمیل، وارده کردن شماره موبایل و… در نظر گرفته نشده است. شما برای ثبت کامنت، کافیست نام و نظر خود را وارد کنید.

لطفا اگر سوال دیگری در مورد کامنت و کامنت گذاری دارید از ما بپرسید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 23
دوست نداشتم: 0
میانگین امتیازات: 23

مقالات معرفی کتاب کافه بوک

4 دیدگاه در “کامنت گذاری در کافه‌بوک

کتاب خیلی کمی معرفی می کنی تو سایتت یک پنجم کتاب موجود در بازار کتاب معرفی نمی کنی

بله درسته. معرفی کتاب های ما اندک است. اما در تلاش هستیم که کتاب های بیشتری معرفی کنیم. این نکته را مد نظر داشته باشید که ما حتما باید کتاب ها را خوانده باشیم تا معرفی کنیم.

من میخوام ی انتقادی از سایت شما بکنم توی کانال تلگرامتون اسم و ی قسمتی از کتاب رو میزارید اما وقتی توی سایت کافه بوک سرچ میکنیم پیدا نمیشه کتابایی ک خیلی معروف ان و همه جا پیدا میشه مثل بیشعوری

سلام.
متاسفانه کافه بوک هنوز همه‌ی کتاب ها رو در سایت معرفی نکرده…
ما تلاش می کنیم روز به روز کتاب های بیشتری معرفی کنیم اما اینکه همه‌ی کتاب های خوب رو در سایت داشته باشیم زمان بر هستش. البته امیدوارم روزی برسه که این کار رو انجام بدیم.
با تشکر از انتقاد شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.