انتشارات متخصصان

عطاری آنلاین

هزار و یک کتاب قبل از مرگ

عطاری آنلاین امروزه به عنوان یک فروشگاه اینترنتی طب سنتی در حال فعالیت می باشد و انواع گیاهان دارویی، دم‌نوش ها، عرقیجات، ادویه و هر آنچه که در یک عطاری سنتی وجود دارد را می توان در این عطاری یافت نمود.

مزیت استفاده از عطاری آنلاین

می توان از طریق این عطاری از هر کجای کشور اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نموده و از آن بهره برد. به عبارتی با وجود این نوع از عطاری در اینترنت باعث می شود تا فرد بتواند به راحتی:

  • اطلاعات مورد نظر خود را کسب نمایند.
  • بسته به نیاز خود و مطالعه برشور محصول، محصول مورد نظر خود را انتخاب نماید.
  • مقرون به صرفه بودن محصولات.
  • عرضه آسان و سریع.
  • صرفه جویی در وقت.

مهمترین فعالیت عطاری آنلاین چیست؟

معرفی نمودن محصولات گیاهی، سنتی و دارویی به صورت آنلاین می باشد. این عطاری در قزوین یا شهر های دیگر با هدف ارائه دادن اطلاعات علمی، جامع در رابطه با ترکیبات گیاهی، حیوانی و… محصولات خود را به صورت بهداشتی و استاندارد بسته بندی نموده و در اختیار مصرف کنندگان عزیز خود قرار می دهد.

چطور می توانیم شروع کنیم؟

بهترین راه برای ورود به این کار ، یادگیری کار با کسی است که گیاهان دارویی را به خوبی می شناسد و از خواص آنها می داند. این البته البته به شرطی که آتاری را دوست داشته باشید. “من چند سال عطر و ادکلن را دوست داشتم و گاهی کتابهایی درباره طب سنتی و گیاهان دارویی می خواندم. از طرف دیگر ، یکی از بستگان ما نیز یک فروشگاه عطر داشت و من چند ماه شاگردی در فروشگاه او بودم.” بنابراین یک روز بالاخره ذهنم را درست کردم و یک فروشگاه عطر کوچک برای خودم راه اندازی کردم. ”
البته راه دوم وجود دارد. آموزش دانشگاهی در زمینه هایی مانند طب سنتی یا گیاهان دارویی یا دوره های خصوصی که شما را با عملکرد گیاهان دارویی آشنا می کند. نکته مهم این است که از نظر قانونی عطرها مجاز به تجویز دارو نیستند ، اما اگر گواهی معتبری داشته باشید ، قانون به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: راهنما خرید از عطاری اینترنتی

عطاری آنلاین

تلاش مجموعه دیجی عطار این است که با ارائه سبک زندگی سلامت، هموطنان عزیز را به سمت زندگی بدون بیماری سوق دهد و در صورت بروز هر نوع بیماری در وحله اول با آسانترین و کم هزینه ترین درمان های طب سنتی، شما را به سلامت کامل بازگرداند. ما سعی داریم با جمع آوری دانش ارزشمند و گسترده طب سنتی از سرتاسر ایران همچنین با کمک و همکاری متخصصین این رشته، قسمت عمده ای از نیاز درمانی کشور را تامین کنیم. به امید روزی که با تغییر سبک زندگی هموطنان عزیزمان کمترین میزان آسیب و بیماری را در کشور عزیزمان داشته باشیم.