انتشارات متخصصان

اپرا وینفری - با اطمینان می دانم که

کتاب با اطمینان می دانم که

هزار و یک کتاب قبل از مرگ

کتاب با اطمینان می دانم که توصیه های اپرا وینفری برای موفقیت و خوشبختی در زندگی است. این کتاب همان طور که از نامش پیداست شامل موضوعاتی می شود که اپرا وینفری طی سال ها از آن ها اطمینان حاصل کرده و اکنون به صورت کتاب چاپ کرده است.

اپرا وینفری خود زندگی سختی در کودکی داشته و قربانی تبعیض نژادی و سوء استفاده جنسی در ۱۴ سالگی بوده است. او در مورد تولد خود چنین می گوید:

تولد من با شرم، پریشانی و پشیمانی پدرم و مادرم همراه بوده.

اما در گذر زمان او به موفقیت های فراوانی رسیده است و جزء ثروتمندترین زنان دنیا محسوب می شود.

ماجرای نوشتن این کتاب به یک مصاحبه در سال ۱۹۹۸ برمیگردد که در آن جین سیسکل از اپرا می پرسد که: ” بهم بگو، چه چیزی را به طور قطعی می دانی؟” همین سوال باعث می شود اپرا به فکر فرو رود و بعد از سال ها کتابی با همین عنوان بنویسید. کتابی که تجربه های ناب و فوق العاده این مجری محبوب را در اختیار همه علاقه مندان قرار داده است.

کتاب با اطمینان می دانم که - خلاصه کتاب با اطمینان می دانم که

درباره کتاب با اطمینان می دانم که

این کتاب طی چهارده سال نوشته شده است. و در طی این سال ها اپرا از هرآنچه اطمینان یافته صحبت می کند.

این کتاب پُر است از امید، صداقت، نور و ایمان. شامل تجربه ها و صحنه هایی از زندگی این مجری تلویزیونی است که به شما آرامشی بی همتا می دهد. کتاب به نحوی هم یک کتاب زندگی نامه محسوب می شود. چون اپرا تماما از تجربه ها و خاطرات خود صحبت می کند و بعد از تعریف هر کدام از آن ها نکته یا نکاتی که از آن ها اطمیان حاصل کرده است را بازگو می کند.

اپرا وینفری، کتاب با اطمینان می دانم که را در هشت فصل نوشته است:

 1. لذت
 2. انعطاف پذیری
 3. ارتباط
 4. شکر گزاری
 5. احتمال
 6. اعجاز
 7. شفافیت
 8. قدرت

در حین خواندن کتاب متوجه می شود که اپرا علاوه براینکه کودکی سختی داشته است، در بزرگ سالی هم با مشکلات متعددی روبه رو شده است. اما با همه این ها دست و پنجه نرم کرده است و بهترین زندگی ممکن را برای خود ساخته است. به نظر من همین باعث می شود که آموزه های او در این کتاب تا این حد موثر باشد. کتاب با لحنی بسیار صمیمانه نوشته شده است و ترجمه بسیار خوب و روانی هم دارد.

معرفی کتاب با اطمینان می دانم که - کتاب با اطمینان می دانم که اثر اپرا وینفری

قسمت هایی از کتاب

با اطمینان می دانم که هر روز زندگی این فرصت را در اختیارت قرار می دهد که نفسی تازه کنی، از قید و بند رها شوی و تا جایی که می توانی صاحب یک زندگی بدون پشیمانی و سرشار از لذت، خنده و شادی باشی. می توانی آن طور که روحت به تو القا می کند در صحنه زندگی همچون رقص والس، حرکت کنی یا کنار دیوار بنشینی و اجازه دهی سایه ای از ترس و تردید تو را پس زند.

یک رمان عالی یا یک زندگی نامه یا یک فنجان چای و یک جای دنج به من بدهید، آن وقت من در بهشتم.

خلاصه کتاب با اطمینان می دانم که در کافه بوک - معرفی و بررسی کتاب اپرا وینفری

با اطمینان می دانم که مطالعه تو را وسعت می دهد و بهت امکان می دهد تا به هرآنچه در ذهنت هست برسی. بیشترین چیزی را که از مطالعه دوست دارم این است که افق هایت را ارتقا می دهد و به رشدت کمک می کند.

هر وقت با یک تصمیم سخت روبه رو می شوم، از خودم می پرسم اگر از اشتباه کردن، رد شدن، احمق به نظر رسیدن و تنها شدن نمی ترسیدم، چه تصمیمی می گرفتم؟ با اطمینان می دانم که وقتی نمی ترسی، پاسخی که به دنبالش هستی، با وضوح نمایان می شود و وقتی به دل ترس هایت قدم میگذاری، باید مطمئن باشی که بزرگترین چالش زندگیت، اگر اراده کنی، می تواند بزرگترین نیروی زندگیت باشد.

کتاب با اطمینان می دانم که - پیشنهاد کتاب در کافه بوک

با اطمیان می دانم که نداشتن یک رابطه صمیمانه، نشان دهنده فاصله شما از دیگری نیست، بلکه نوعی بی اعتنایی به وجود خودتان به شمار می رود.

مهم نیست که چه چیزی را هدیه می دهید، مهم این است که چقدر از وجودتان را در آن هدیه می گذارید. این طوری وقتی هدیه فرستاده می شود، روح شما هم گسترش می یابد.

اطلاعات کتاب

 • کتاب با اطمینان می دانم که
 • نویسنده: اپرا وینفری
 • ترجمه: یاسمن رضایی
 • انتشارات: میلکان
 • تعداد صفحات: ۱۲۸
 • قیمت چاپ دوم: ۱۲۰۰۰ تومان

نظر شما در مورد این کتاب چیست؟

عضویت در کانال تلگرام کافه بوک