خلاصه کتاب برگزیده

کتاب برگزیده (جلد دوم مجموعه انتخاب)

هزار و یک کتاب قبل از مرگ

کتاب برگزیده – جلد دوم مجموعه انتخاب

این کتاب، کتاب دوم یک مجموعه ۵ جلدی به نام انتخاب است. (کتاب انتخاب – جلد اول مجموعه انتخاب)

این کتاب توانسته است امتیاز ۴.٠٢ از ۵ را در سایت گودریدز کسب کند.

انتخاب با ۳۵ دختر آغاز شد. اکنون با گروهی متشکل از شش برگزیده‌ی نهایی، رقابت برای به‌ دست آوردن قلب شاهزاده مکسون شدیدتر و خشن‌تر از هر زمان دیگری است و امریکا هنوز در گیرودار این است که بفهمد قلبش متعلق به کیست.

آیا دل در گروی مکسون دارد که می‌تواند زندگی‌اش را مانند داستان‌های پریان رقم بزند؟ یا هنوز عشق اولش، اسپن را دوست دارد؟ او زمان بیشتری می‌طلبد. اما باقی دختران برگزیده دقیقاً می‌دانند که چه می‌خواهند و فرصت امریکا برای انتخاب رو به اتمام است.

درباره کتاب

این کتاب داستان هیجان انگیز و جذابی داره به طوریکه میتوان از اولین صفحه ها همراه داستان اون شد، با وجود اینکه بخش هایی از کتاب قابل حدس زدن است اما اینقدر جذاب هست که نمیتوان تا کتاب تمام نشده اون رو زمین گذاشت.

خوندن بخش هایی از کتاب میتونه باعث بشه که گریتون بگیره و بخش هایی از اون هم میتونه باعث شه تصمیم به حذف یکسری از شخصیت هاش بگیرید و راهکار های ممکن رو تو ذهنتون بررسی کنید.

در این کتاب نسبت به کتاب قبلی فضا کمی رازآلود تر هستش و “امریکا” تمام تلاشش رو میکنه که فقط یک فرد تو سری خور و شکست خورده نباشه و بیشتر درگیر انتخاب میشه، قسمت های عاشقانه ی کتاب هم همچنان شیرینی خاص خودشون رو دارن اما من واقعا دوست داشتم که “امریکا” بلاخره بتونه یک تصمیم قاطع بگیره و پای تصمیمش بایستد.

کتاب رو خیلی دوست داشتم و از ۵ بهش ۴.۵ می دهم اما با این وجود باز هم میگم که در کل با وجود امتیاز بالای این کتاب نظر ها درباره ی این کتاب خیلی متفاوت است و نمیشه به همه اون رو پیشنهاد داد اما اگر از داستان های عاشقانه و فانتزی که کمی از بقیه زمینه ها هم داشته باشن خوشتون میاد به احتمال زیاد دوستش خواهید داشت.

کتاب برگزیده

قسمت هایی از کتاب برگزیده

تو منو برای همیشه تغییر دادی و من هرگز فراموشت نمیکنم.
دست آزادم را روی سینه اش کشیدم و کتش را مرتب کردم. لبخند غمگینی زدم: برای هیچ کس گوش هات رو نکش، اون حرکت مال منه.
-خیلی چیز ها مال توئه امریکا.

می دانستم در تمام زندگی ام، چه با اسپین ازدواج می کردم چه با کسی دیگر، هـیچ کس هرگز نمی توانست چنین احساسی در من زنده کند. نه اینکه من دنیایش را بهتر کرده باشم، او حسی به من می داد که انگار من دنیایش هستم. مثل انفجار یا آتش بازی نبود. خود آتش بود و شعله هایش از درون به بیرون سر می کشید.

باید همون شب توی اتاق ازت خواستگاری می کردم.
-باید بهت اجازه می دادم.

تأیید کردم اما نگاهم را دور نگه داشته بودم. تنها چیزی که در فکرم می گذشت این بود که او با افعال زمان گذشته در مورد خودمان حرف می زد اما کریس در زمان حال قرار داشت. ای کاش می توانستم چیز بدی در مورد او بگویم، چیزی که او را یک رده پایین بکشاند اما نمی توانستم.

اطلاعات کتاب

  • کتاب برگزیده
  • نویسنده: کیارا کاس
  • ترجمه: مهسا شفیعی
  • انتشارات: آذرباد
  • تعداد صفحات: ۳۷۷
  • قیمت: ۱۷۴۰۰ تومان

این مطلب توسط شهرزاد کیانی نوشته شده است.

نظرات خود را در مورد این کتاب با ما به اشتراک بگذارید.

خلاصه کتاب برگزیده