کافه‌بوک معرفی و پیشنهاد کتاب

کامنت گذاری در کافه‌بوک

بانک کتاب رایا

کاری که ما در کافه‌بوک انجام می دهیم، معرفی کتاب است. اما همان‌طور که احتمالا درباره فعالیت کافه‌بوک خوانده‌اید، یکی از اهداف ما این است که مخاطب هم نظر و برداشت خود را در مورد کتابی که خوانده‌ است با ما و همه‌ی مخاطبان کافه‌بوک در میان بگذارد. کما اینکه فقط در معرفی‌ سه رمان، کتاب ملت عشق، کتاب جز از کل، کتاب من پیش از تو بیشتر از ۱۵۰ نفر از دوستان نظر خود را ثبت کرده‌اند. ما در پایان هر معرفی کتاب از شما دعوت می‌کنیم تا در مورد آن کتاب صحبت کنید و یا در مطالبی دیگر از شما درخواست می کنیم که کتاب‌ خوب به ما معرفی کنید. اما در این مطلب قصد داریم در مورد کامنت گذاری در سایت کافه‌بوک صحبت کنیم و یک سری مطالب را در مورد کامنت و نحوه کامنت گذاری با هم مرور کنیم.

قهرمانان و گورها
کلیک کنید!

نحوه کامنت و کامنت گذاری

تعریف کافه بوک از یک کامنت خوب چیست؟

از دیدگاه ما، یک کامنت خوب نظر و عقیده خود شما در مورد کتاب است. اگر شما کتابی را خوانده‌اید با ثبت نظر خود در مورد آن کتاب می‌توانید به همه‌ی کابران کافه بوک در انتخاب کتاب کمک کنید. (هدف اصلی ما در کافه بوک هم کمک به مخاطبان در مورد انتخاب کتاب برای مطالعه است.)

کدام کامنت ها در کافه‌بوک تایید نمی‌شوند؟

  1. تلاش ما در کافه بوک این است که در معرفی‌هایی که انجام می دهیم داستان اصلی کتاب یا اتفاقات مهم کتاب فاش نشود. به همین خاطر دیدگاه هایی که داستان کتاب را فاش کند، تایید نخواهد شد.
  2. کامنت‌ هایی که حاوی توهین یا حمله شدید به شخصی باشند (مانند نویسنده، مترجم، ناشر و…)، تایید نخواهد شد.
  3. کامنت‌ هایی که برای مدیریت سایت نوشته شده است نیز تایید نخواهد شد. (مثلا اگر در یک مطلب اشتباه تایپی وجود داشته باشد و دوستی آن را متذکر شود، اشتباه اصلاح و کامنت حذف خواهد شد.)

کامنت بعد از چه مدت زمانی تایید می‌شود؟

اگر کامنت شما قابل تایید باشد حداکثر ظرف ۲۴ ساعت تایید و در سایت نشان داده خواهد شد.

آیا برای کامنت گذاشتن باید در سایت ثبت‌نام کرد؟

در کافه بوک برای ثبت نظر هیچ گونه سخت گیری از جمله: ثبت‌نام کردن، وارد کردن آدرس ایمیل، تایید آدرس ایمیل، وارده کردن شماره موبایل و… در نظر گرفته نشده است. شما برای ثبت کامنت، کافیست نام و نظر خود را وارد کنید.

لطفا اگر سوال دیگری در مورد کامنت و کامنت گذاری دارید از ما بپرسید.

چانى ونجک
کلیک کنید!
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 61
دوست نداشتم: 19
میانگین امتیازات: 3.21

کانال تلگرام کافه بوک

69 دیدگاه در “کامنت گذاری در کافه‌بوک

سلام وقت بخیر
برای من عجیبه چرا اسمی از کتاب سهم من و پدر آن دیگری نوشته پرینوش صنیعی نبردید؟
کتاب های بسیار کامل و پرمحتواییه

خانم یا آقای کارگزار این سایت (کافه بوک) .با درود فراوان، یکهفته است که ناگهانی این سایت را پیدا کرده ام و از آن هم استفاده و هم لذت میبرم. من مردی ۸۳ ساله هستم و در لس آنجلس زندگی میکنم بازنشسته و در نتیجه بیکارم . نقاشی میکنم و کتاب میخوانم گاهی هم چیزکی مینویسم. البته خودم همه چیز را میتوانم بیابم اما ،
نمیدانم شما بخشی را دارید که در آن بتوان کتابی را مطالعه کرد بدون اینکه آنرا خرید ؟ (کتابهائی که از ایران کتابفروشی ها میآورند خیلی گران میفروشند که در توان من نیست ).
میشود بخشی اضافه کنید که واژه های فارسی سخت را معنی کند ؟ یا کاربران کمک در معنی کردن آنها کنند.
اگر در این شهر ( لس آنجلس) کسی هست که کتاب عوض کند شما میتوانید بخشی برای آن اختصاص دهید. مثلآ من کتابهای اسرارالتوحید یا سر نی یا ۵ جلد هزارو یک شب یا… را دارم که دیگر نیاز ی به آنها ندارم و حاضرم با کتابهای دیگری عوض کنم …بقیه را خود میدانید .
هر از چند گاه این سایت بروز میشود؟ باسپاس

سلام – کافه بوک فقط در زمینه معرفی کتاب فعالیت می کند و معمولا سایت هر روز به‌روز رسانی می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.