کتاب انتقام اثر خانم یوکو اوگاوا - کافه بوک

کتاب انتقام

هزار و یک کتاب قبل از مرگ

کتاب انتقام مجموعه یازده داستان است که همه به یک موضوع مربوط می شوند: “مرگ“.

یوکو اوگاوا که با کتاب قبلی اش یعنی خدمتکار و پروفسور غوغا کرد، مجموعه داستان انتقام را تقدیم جامعه کتاب خوانان نمود. انتقام درباره ترس های یوکو پیرامون مرگ است. انتقام کتابی دلهره آور و تا حدودی ترسناک و هیجان انگیز است. نکته جالب این کتاب مرتبط بودن داستان های آنست. به طوری که با اتمام یازدهمین داستان، مجبور به خواندن دوباره این مجموعه می شوید.

این کتاب به اندازه ی خدمتکار و پروفسور عامه پسند نیست. شاید کمتر فردی از این کتاب خوشش بیاد ولی اگه با سلیقتون سازگار باشه می تونه بسیار لذت بخش باشه.

کتاب انتقام

درباره کتاب انتقام

در کتاب انتقام یازده داستان تاریک وجود دارد که از یک داستان به داستان دیگر خواننده را هدایت می کند به نحوی که شاید بسیاری از خوانندگان این کتاب را کتابی ترسناک ببینند.

در کتاب انتقام شخصیت های داستان ها به صورت زنجیر وار باهم مرتبط هستند اما هر کدام به تنهایی یک داستان مجزا هستند.

مادری به مغازه‌ شیرینی‌ فروشی می‌رود تا برای تولد فرزندش که دوازده سال پیش مرده است٬ کیک توت‌فرنگی بخرد، دختری از همکلاسی‌ اش می‌ خواهد تا با او همراه شود و به دیدن پدر دختر بروند در حالی که همزمان مادر دختر روی تخت بیمارستان با سرطان دست‌ و پنجه نرم می‌کند، زنی که قلبش بیرون از قفسه‌ سینه‌ اش رشد کرده است برای سفارش کیفی مخصوص برای قلبش به سراغ یک کیف‌ دوز می‌رود و…

کتاب انتقام در کافه بوک

قسمتی از کتاب

” کیفی برای قلب… اعتراف می کنم وقتی او به من گفت چه جور کیفی می خواهد، کمی مردد ماندم. سفارش او چیزی بود که نه تنها تا آن موقع نشنیده بودم، بلکه به طور حتم در آینده هم هیچ نخواهم شنید.
“می خواهم لطف کنید یک کیف بدوزید که بشود داخلش یک قلب را نگه داشت.”
بی اختیار گفتم:”قلب؟”

کتاب انتقام

اطلاعات کتاب

  • کتاب انتقام
  • نویسنده: یوکو اوگاوا
  • مترجم: کیهان بهمنی
  • نشر: آموت
  • تعداد صفحات: ۲۰۷ صفحه

 

این مطلب توسط  آهستان  نوشته شده است.